
GRATIS basiscursus shiatsu en Do-In bij inschrijven Shiatsu opleiding!
Start 4 april 2020
Door de shiatsu opleiding te volgen, heb je in korte tijd een techniek in handen die je levenskwaliteit verbetert en rust brengt in een wereld vol prikkels en druk om te presteren. Met shiatsu heb je de kracht en kennis in eigen handen om je leven richting te geven en een beroep te leren, dat veel voldoening geeft.
Persoonlijke groei en voldoening
Wil je geen shiatsu therapeut worden? Ook dan is de opleiding een waardevolle manier om iets te leren waar je jezelf goed bij voelt en waarmee je jouw familie en vrienden kunt helpen net zoals de mensen in Japan dat al honderden jaren doen.
Gratis basiscursus voor snelle inschrijvers
Wat je motivatie ook mag zijn om deel te nemen, schrijf je NU in voor de shiatsu niveau 1 opleiding die op zaterdag 4 april 2020 begint, dan mag je de basiscursus shiatsu en Do-In die op 5 februari 2020 start GRATIS meedoen.
Geef jezelf deze opleiding cadeau, je verdient het!